Дворец детей и юношества

Становлення позашкільної виховної роботи з дітьми та підлітками в Україні мало свої етапи розвитку й було тісно пов’язано з історичними подіями в державі. У 1934 р. почали масово створюватися позашкільні заклади нового типу – палаци піонерів та жовтенят, аналогів яким не було в жодній країні світу. Полтава, Миколаїв, Житомир, Харків, Черкаси, Київ, Дніпропетровськ віддавали найкращі приміщення міст для розвитку дитячих талантів.

 

Восени 1934 року гостинно відкрив свої двері Дніпропетровський міський Палац.

 

Місто постійно піклувалося про творчу дитячу родину Палацу. Розширювалося його приміщення на вул. Леніна 14. А з 1990 року міський Палац дітей та юнацтва почав сучасну історію свого існування за новою адресою: Набережна Перемоги, 5.

Приміщення міського Палацу дітей та юнацтва – це авторська сучасна архітектурна споруда, загальною площею 9834,2 кв.м. Навколо Палацу розташована територія, загальна земельна ділянка якої становить 5,2 га. На території розташовано фонтан, ростуть голубі ялинки, молоді дубочки та на клумбах квітнуть чорнобривці та троянди. У більшості приміщень, розташованих в кільцевій частині будівлі, передбачено природне освітлення з двох протилежних сторін, що забезпечує відмінну освітленість приміщень. У затишних кімнатах та просторих залах репетують, малюють, читають свої вірші юні дніпропетровці. Саме в цю будівлю, схожу на інопланетний корабль, злітається обдарована юнь міста.

 

Саме зараз у Палаці навчаються 1904 вихованців, з різних творчих направлень. Допомагають дітям розвинуть свої таланти 67 кращих педагогів Палацу.


Наш адрес :

Адрес:
Днепропетровск, ул. Набережная Победы, 5
Телефон:
374-22-26, 790-97-53
palace@ua.fm
Сайт:
http://palace.dp.ua


Оцените объект, используя пятибалльную шкалу звёздочек.

Сервис
Цена
Качество

Ваши комментарии