Конно-спортивная школа Олимпийского резерва Украины

Страница Главная  > Спорт и активный отдых  > Конный спорт >  Конно-спортивная школа Олимпийского резерва Украины
Item image

Основне завдання школи — це створення умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації дітей та молоді, цілеспрямована підготовка резерву для збірних команд України. Школа готує спортсменів-професіоналів, майстрів вищих досягнень за таким олімпійських видів кінного спорту, як виїздка, конкур, триборство. Тренерсько-викладацький склад СДЮШОР — це фахівці вищої кваліфікації, які мають спеціальну освіту , особистий досвід виступів у кінному спорті і педагогічний стаж. Тренери школи — діючі майстри і заслужені майстри спорту, чемпіони та призери національних і міжнародних змагань. Після закінчення СДЮСШОР видається Свідоцтво, маюче великий авторитет серед кіннотників.
Школа має унікальний в регіоні цілісний майновий комплекс, що включає в себе адміністративно-побутові приміщення, критий манеж, спортивно-оздоровчий центр, конкурне, виїздкові поля, шпрінгартен і стайні. СДЮСШОР з кінного спорту — комунальне підприємство, що є власністю всіх городян і завжди доступне для відвідування кожній сім’ї.
З метою популяризації кінного спорту, залучення дітей, молоді та всіх верств населення до занять фізкультурою і спортом ентузіасти-коневласники та небайдужі спортсмени на волонтерскій основі  пропонують своїх коней жителям і гостям міста для активної оздоровчої і культурно-розважальної програми, — це прокат коней, прогулянки верхи, навчання верховій їзді, програми вихідного дня, дні відкритих дверей, екскурсійні програми, програми іпотерапії (оздоровлення та спілкування з конями, профілактики і лікування багатьох захворювань — починаючи від простатиту і закінчуючи ДЦП, вадами мовлення,залежностей тощо), демонстрація порід коней, показові виступи провідних спортсменів, верхові прогулянки по сосновому лісі і мальовничому березі озера, водно-оздоровчий комплекс. Вони дадуть вам заряд бадьорості і здоров’я на весь тиждень, а корпоративний відпочинок, сімейні свята, весільна прогулянка верхи нареченого і нареченої внесуть незабутнє різноманітність у Ваше життя, надовго збережуть у фотографіях і відеофільмах пам’ять про цю подію, захоплення і любов у Вашому серці до дива тваринного світу — коней!


Наш адрес :

Адрес:
м.Дніпропетровськ, вул.Передова буд.775а
Телефон:
789-5654, (066)6452735
dphorses@gmail.com
Сайт:
http://dneprhorses.wordpress.com

Часы работы

Понедельник
8:00-18:00
Вторник
8:00-18:00
Среда
8:00-18:00
Четверг
8:00-18:00
Пятница
8:00-18:00
Суббота
8:00-18:00
Воскресенье
8:00-18:00


Оцените объект, используя пятибалльную шкалу звёздочек.

Сервис
Цена
Качество

Ваши комментарии