Заявление о возврате товара

 

 

Керівнику магазину __________________

(найменування та юридична адреса)

П. І. Б. ЗАЯВНИКА У РОД.ВІДМ._______________

що мешкаю за адресою: _індекс__, м. ___, вул.___,

буд. ___, кв. ___;

тел.: __________

                                                               ЗАЯВА

 «_____» __________ 20__ року у Вашому магазині я придбав _______товар______ вартістю __________ (______) грн., що підтверджується чеком №____ від «___» ______ 20___ року.

У зв’язку з тим, що придбаний товар мені не підійшов по ____формі, габаритам, фасону, кольору, розміру або з інших причин не може бути використаний за призначенням ____, керуючись ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», звертаюсь до Вас з проханням розірвати договір та повернути мені гроші у розмірі вартості товару, що повертається, у зв’язку з тим, що, як мені повідомив співробітник магазину ____ПІБ___ обмін придбаного товару на аналогічний товар не є можливий через відсутність аналогічного товару.

Даний лист подано мною у зв’язку з відмовою «___» _____ 20___ року співробітників магазину обміняти придбаний мною товар на аналогічний або прийняти товар та повернути мені грошові кошти.

У випадку Вашої відмови у моїй законній вимозі, я буду змушений:

  1. Звернутися до компетентнихорганів щодо державного захисту моїх прав як споживача;
  2. Звернутися до суду з позовною заявоюпро примусове розірвання договору купівлі – продажу товару та відшкодування мені збитків (з урахуванням індексу інфляції та 3% річних), моральної шкоди, заподіяної мені Вашими незаконними діями, та відшкодування витрат на адвокатську допомогу.

Про прийняте Вами рішення прошу повідомити мене у встановлені законодавством України строки.

 

Додаток: копія чека №____ від «___» ______ 20___ року.

 

Дата                               підпис                       П.І.Б

 

Добавить комментарий